تشکل بسیج دانشجویی

پنجمین سالگرد تدفین دو شهید گمنام در دانشگاه تفرش

کلیات
وضعیت: برنامه: مصوب (approved)
نوع: دیگر
موضوع: فرهنگی
مخاطبان بالقوه: همه
برگزاری
آغاز :
پایان :
وضعیت : گذشته
مکان برگزاری: نامشخص
معرفی:

معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی اراک در این آیین گفت: برگزاری یادواره شهدا بهترین فرصت برای یادآوری ویژگی های شهدا و فرصتی برای حیات دوباره است.

حجت الاسلام" جواد خسروی" با بیان این که خروجی برگزاری یادواره های شهدا باید حیات معنوی برای جامعه باشد افزود: پرداختن به مقام و خصوصیات شهدا به عنوان الگو در عصر کنونی یک ضرورت است.

وی ادامه داد: والاترین مقامی که خداوند به بندگان خود عطا می نماید شهادت است و  خواسته شهدا از ما، تعصب در برابردین و عمل کردن به فرامین دین مبین اسلام است.

معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی اراک تصریح کرد: نیاز ضروری نظام و جامعه ما در عصر کنونی پیاده نمودن مدیریت دوران دفاع مقدس در جامعه است.

حجت الاسلام خسروی تصریح کرد: از تکنولوزی عقب افتادن را می توان جبران کرد ولی از زمانه عقب افتادن را نمی شود جبران کرد و شهدا در زمانه خود مقدم بر زمانه بودند و این الگویی برای ما است.

روایتگری توسط جانباز ارزنده  و مداحی توسط برادر پیرایش از مهمترین برنامه های جانبی این مراسم بود که به همت بسیج دانشجویی دانشگاه تفرش برگزار گردید.

شهدای مدفون در دانشگاه تفرش در عملیات والفجر هشت و بدر به درجه والای شهادت نائل  و در 25 فروردین 1392 در این دانشگاه به خاک سپرده شدند.