کانون فرهنگی اجتماعی و هنری کانون

برگزاری کارگاه نشریات

کلیات
وضعیت: برنامه: مصوب (approved)
نوع: کارگاه
موضوع: دیگر
مخاطبان بالقوه: 4240
نام‌نویسی
هزینه: 150000 ریال
آغاز :
پایان‌ :
مکان ثبت‌نام: اداره فعال
وضعیت: گذشته
برگزاری
آغاز :
پایان :
وضعیت : گذشته
مکان برگزاری: نامشخص
معرفی:

کارگاه آموزشی بررسی نقاط قوت و ضعف نشریات دانشجویی و ارائه الگویی برای نشریه حرفه‌ای برای نخستین بار با حضور استاد امیر هوشنگ قلندری از فعالین حوزه نشریات، خبر و روزنامه‌نگاری وزارت علوم تحقیقات و فن آوری در این دانشگاه برگزار شد.

در این کارگاه آموزشی که با حضور ۴۰  نفراز مدیران مسئول و سردبیران نشریات، و دانشجویان علاقه‌مند در حوزه نشریات دانشگاهی برگزار شد، شرکت‌کنندگان با مباحثی همچون" تکنیک‌های انتشار نشریات دانشجویی"،" تکنیک‌های مصاحبه"، " آیین‌نامه نشریات"، "خبرنویسی"و " گزارش و مقاله‌نویسی" آشنا شدند.

امتیازدهی به نشریات دانشجویی چاپ‌شده در دانشگاه بر اساس معیارهای داوری " جشنواره تیتر ۱۰" و نقد و بررسی نقاط قوت و ضعف آن‌ها از دیگر برنامه‌های جانبی این کارگاه آموزشی بود.

کارگاه آموزشی بررسی نقاط قوت و ضعف نشریات دانشجویی برای اولین بار در دانشگاه شیراز و برای دومین بار در دانشگاه تفرش از دانشگاه های وزارت علوم، به همت اداره فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی، همکاری اداره فعالیت های علمی و حمایت مدیریت فرهنگی و اجتماعی  در تاریخ ۲۸ بهمن‌ماه به صورت منسجم در مدت یک روز در دانشگاه تفرش برگزار شد.